Açık Halı Saha

AÇIK HALI SAHA YAPIMI

2005'ten bu yana faaliyet gösteren Türker Spor, şimdiye kadar yurt içi ve yurt dışında onlarca açık halı saha yapımı projesi gerçekleştirmiştir. 50x30 metre veya 40x20 metre şeklinde açık halı saha yapımları sentetik çim ile imal edilmektedir.

Ayrıca tel örgüler ve istenildiği taktirde açık veya kapalı tribün yapımı da yapılabilmektedir. Sentetik çimlerin arasına granül serpiştirilerek işlem uygulanmaktadır. Açık halı saha yapan firmalar arasında lider konumda olan firmamızdan hemen size özel bir teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

NELER SUNUYORUZ

AÇIK HALI SAHA İMALATI

Açık halı saha yapımı istenildiği taktirde atletizm pisti ile beraber inşa edilebilmektedir. Açık halı sahaların yanında ayrıca FIFA 1 Star ve FIFA 2 Star profesyonel stad yapımı da gerçekleştirmekteyiz. Stadlarımızın hepsi FIFA onaylı stadlardır.

Açık halı saha imalatı için öncelikle sahanın yapılacağı alana hatıl beton atılır, ardından mıcır ile kaplanır ve bunlardan sonra sentetik çim serme işlemi gerçekleştirilir. Sentetik çimin arasına granül serpiştirildikten sonra saha çizgileri çizilir, kale direkleri yerine konur ve ardından tel örgüler yerleştirilerek işlem tamamlanır. 1 ay gibi kısa bir sürede anahtar teslim halı saha yapımı projesi sunuyoruz.