Basketbol Sahası

BASKETBOL SAHASI YAPIMI

Yeşil, mavi ve farklı renklerdeki akrilik zeminden imal edilen basketbol sahaları, sahanın yapılacağı alana hatıl beton atıldıktan sonra mıcır dökülmesi ve ardından akrilik zeminin yerleştirilmesi ile yapılır. 1 ay gibi kısa süre bir süre içerisinde tamamlanan basketbol sahası yapımı, Türker Spor tarafından 2005 yılından bu yana yapılmaktadır.

Basketbol sahası yapan firmalar arasında lider konumdaki Türker Spor şimdiye kadar neredeyse ülkemizin tüm şehirlerinde gerek okullar, gerekse farklı yaşam alanları için basketbol sahaları inşa etmiştir. Basketbol sahası fiyatları ve maliyet hesaplaması için hemen müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.

NELER SUNUYORUZ

BASKETBOL SAHASI İMALATI

Basketbol sahası imalatı 1 ay gibi çok kısa bir süre içerisinde tamamlanırken, uzun ömürlü ve garantili akrilik zeminler ile imal edilmektedir. Akrilik zeminler müşterinin isteğine göre farklı renklerde yapılabilmektedir. Ayrıca tel örgü, potalar, istenirse açık veya kapalı tribün gibi ekstra özellikler de imalata eklenebilmektedir.

Basketbol sahası yapımı fiyatları konusunda uygun şartlar sunan Türker Spor, yüzlerce basketbol sahasını ülkenin çeşitli yerlerine inşa etmesinin haklı gururuyla, herkes spor yapabilsin ilkesi gereği en uygun koşullarda basketbol sahalarını imal etmektedir. Hemen firmamızdan teklif almak için müşteri hizmetleri ile görüşün.