Kapalı Halı Saha

KAPALI HALI SAHA YAPIMI

Zemini aralarına granül serpiştirilmiş birinci sınıf Avrupa standartlarında garantili sentetik çimden imal edilen, çatısı ise herhangi bir hava muhalefetine ve olumsuz koşullara karşı dayanıklı kuvvetli çelik konstrüksiyondan imal edilen kapalı saha yapımı çalışmalarımız 2005'ten bu yana devam etmektedir.

Kapalı halı saha projesi firmamız tarafından 1/2 ay gibi kısa bir zaman içerisinde tamamlanmakta olup, kale direkler, tel örgüler, istenildiği taktirde açık veya kapalı tribün ilave edilerek anahtar teslim şeklinde sunulmaktadır. Kapalı halı saha imalatı için hemen müşteri temsilcilerimizle görüşerek danışmanlık ve maliyet hesaplaması alabilirsiniz.

NELER SUNUYORUZ

KAPALI HALI SAHA İMALATI

Kapalı halı sahalar genellikle 50x30 metre yada mini sahalar olarak 40x20 metre olarak yapılmaktadır. Ayrıca müşterilerin taleplerine uygun olarak istenildiği ölçüde de gerçekleştirilebilmektedir. Her türlü olumsuz hava koşuluna dayanıklı ve dilerseniz tamamen kapalı, dilerseniz yan kısımları açık, oval konstrüksiyon ile inşa edilmektedir.

Projenin büyüklüğüne göre değişmekle beraber 1-2 ay gibi kısa bir süre içerisinde anahtar teslim olarak sunduğumuz kapalı halı saha projesi imalatı çalışmalarını 2005'ten bu yana yürütüyoruz. Ülkemizin pek çok şehrine inşa ettiğimiz kapalı futbol sahaları sayesinde binlerce insan keyifli bir şekilde spor yapmaya devam etmektedir.