Tenis Kortu

TENİS KORTU YAPIMI

En geç 1 ay gibi kısa bir süre içerisinde anahtar teslim proje şeklinde sunulan tenis kortu yapımı çalışmalarımız 2005 yılından bu yana aralıksız biçimde devam etmektedir. Tenis kortu yapımı müşterinin istediği renkte akrilik zeminden imal edilmektedir. Güçlü ve kaliteli akrilik zemin üzerine yapılan tenis kortu fiyatları için hemen müşteri temsilcilerimizden maliyet hesaplaması alabilirsiniz.

Tenis kortu yapımı birinci sınıf malzemelerden yapılmaktadır. Hatıl beton üzerine mıcır döküldükten sonra akrilik zemin serilmesi işlemiyle saha tamamlanır. Saha çizgileri çizilir, fileler ve direkler yerleştirilir. Ardından istenirse tel örgü ve açık veya kapalı tribün gibi ekstra özellikler de eklenebilmektedir. Hemen bizimle görüşerek fiyatlar hakkında bilgi alınız.

NELER SUNUYORUZ

TENİS KORTU İMALATI

Tenis kortu yapan firmalar arasında bulunan Türker Spor, 2005'ten günümüze hem yurt içinde bir çok şehirde, hem de yurt dışında pek çok ülkede tenis kortu ile beraber voleybol, basketbol, futbol sahaları inşa etmiştir. Sporun her alanında bulunan Türker Spor'un referansları arasına siz de katılmak için hemen müşteri temsilcilerimizle görüşerek maliyet hesaplaması hakkında danışmanlık alabilirsiniz.

Tenis kortu ve sahası fiyatları konusunda uygun ve makul fiyatlar sunan Türker Spor'dan teklif almak ve m2 fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve lider tenis kortu firması tarafından profesyonel bir tenis kortu imalatı için hemen bizden destek alabilirsiniz.