Voleybol Sahası

VOLEYBOL SAHASI YAPIMI

Voleybol sahası yapımı akrilik zeminden imal edilmektedir. Voleybol sahasının yapılacağı yere hatıl beton atılır, ardından mıcır dökülür. Ve mıcır döküldükten sonra akrilik zemin serilir. Akrilik zemin serildikten sonra fileler ve direkler yerleştirilir. Saha çizgileri çizilir. İstenildiği taktirde açık veya kapalı tribün ile tel örgüler yerleştirilir. Ve imalat işlemi tamamlanır.

Voleybol sahası yapan firmalar arasında lider konumdaki Türker Spor, 2005 yılından bu yana voleybol sahası yapımına devam etmekle beraber, en geç 1 ay gibi kısa bir süre içerisinde anahtar teslim olarak projeyi tamamlamaktadır. Hemen müşteri temsilcimizden voleybol sahası fiyatları ve maliyetleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

NELER SUNUYORUZ

VOLEYBOL SAHASI İMALATI

Pek çok çeşitli yaşam alanlarında (okullar, parklar ve bahçeler, özel kuruluşlar, belediye spor alanları) bulunabilen voleybol sahaları, birinci sınıf garantili akrilik zeminden imal edilmektedir. Güçlü akrilik zeminden imal edilmesi nedeniyle uzun yıllar boyunca deforme olmadan kullanılma imkanına sahiptir.

Yurdun dört bi yanında onlarca voleybol sahası imalatı gerçekleştiren Türker Spor, 2005 yılından bu yana pek çok mutlu müşteriyi referansları arasına almıştır. Siz de hemen maliyet hesaplaması yapmak, danışmanlık almak ve voleybol sahası fiyatları hakkında detaylı bilgi edinmek için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.