Sentetik Çim

SENTETİK ÇİMLER

2005'ten bu yana parklar ve bahçeler, hastaneler, okullar, şirketler ve daha pek çok kuruluş için ürettiğimiz sentetik çimler, 50 mm ve 60 mm seçenekleri ile sunulmaktadır. Sentetik çim firmaları arasında lider konumda bulunan Türker Spor, Avrupa standartlarında ve toksik içermeyen garantili suni çimleri, en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Sentetik çim fiyatları için hemen firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Halı saha çimi olarak da bilinen suni çimler, Ankara'da faaliyet gösteren firmamızda üretilmekte ve başta Tüm Türkiye olmak üzere yurtdışına ihracatı da yapılmaktadır. Sentetik (suni) çim fiyatları ürün modellerimizin kalitesine göre değişmekle beraber, metrekare bazında hesaplanmaktadır.

NELER SUNUYORUZ

SUNİ ÇİM FİYATLARI

Suni çim halılar gerçek çimlerden farklı olarak sürekli bakım gerektirmez ve masraf çıkartmaz. Üstelik uzun süreli kullanıma dayanıklı olması nedeniyle hem estetik bir görüntü katar, hem de serilen yerin tüm mevsimlerde yeşil görünmesini sağlar. Sentetik çim firmaları içerisinde lider Türker Spor'dan suni çim halı fiyatları hakkında bilgi almak için hemen müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

Suni çim fiyatları çok yüksek olmamakla beraber, dilerseniz toptan alımlarda firmamız tarafından da montajı gerçekleştirilebilmektedir. Granül serpiştirilerek kullanılabileceği gibi, granül serpiştirilmeden de kullanılabilen sentetik çimler, estetik ve şık görünümün peyzajdaki bir numaralı elemanlarındandır. Hemen siz de dekorasyonunuz için veya farklı nedenlerle kullanmak için sentetik çim siparişi verebilirsiniz.